Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: You have to specify a valid date.
jv: Sampéyan kudu temtokaké tanggal sing bener.

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.
