Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: author
ka: ავტორი
