Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: The username %name does not exist.
kn: %name ಅನ್ನುವ ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು ಅಸ್ಥಿತ್ವದಲ್ಲಿ ಇಲ್ಲ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: You have to specify a valid date.
kn: ಸರಿಯಾದ ದಿನಾಂಕವನ್ನು ಆರಿಸಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ
