Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: You have to specify a valid date.
ku: پێویستە بەروارێکی درووست دیاری بکەیت.

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.
