Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: Authored by
lv: Autors

en: Anonymous
lv: Viesis

en: You have to specify a valid date.
lv: Jums jānorāda derīgs datums.

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: author
lv: autors

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Datuma formāts ir YYYY-MM-DD un %timezone ir laika joslas atšķirība no universālā koordinētā laika (UTC). Atstājiet tukšu lai kā sagatavošanas laiks tiktu saglabāts formas iesniegšanas brīdis.
