Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Post date
mk: Датум на објава
