Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
