Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: You have to specify a valid date.
mn: Хүчин төгөлдөр цаг оруулах хэрэгтэй.

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
