Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।
