Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Authored by
sk: Autor

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: You have to specify a valid date.
sk: Musíte zadať platný dátum.

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: author
sk: autor

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sk: Formát: %time. Formát dátumu je YYYY-MM-DD a %timezone je časová zóna podľa UTC. Ponechajte prázdne pre použitie aktuálneho času po odoslaní formulára.

en: The date the content was posted.
sk: Dátum vytvorenia obsahu.
