Taxonomy Term Authoring Information (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: You have to specify a valid date.
th: ท่านต้องกำหนดวันที่ให้ถูกต้อง

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Leave blank for %anonymous.
th: ปล่อยว่างสำหรับ %anonymous

en: author
th: ผู้เขียน

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Author uid
th: uid ผู้เขียน

en: The date the term was last updated.
th: วันที่ได้รับการปรับปรุงข้อมูลล่าสุด
