Term Content (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي
