Term Content (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save Changes
be: Захаваць змены
