Term Content (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম
