Term Content (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime
