Term Content (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent
