Term Content (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: content
cy: cynnwys

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw
