Term Content (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: content
da: indhold

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Sort descending
da: Sortér faldende

en: Sort ascending
da: Sortér stigende
