Term Content (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
