Term Content (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo
