Term Content (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: content
es: contenido

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Sort descending
es: Ordenar descendente

en: Sort ascending
es: Ordenar ascendente
