Term Content (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras
