Term Content (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena
