Term Content (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: Sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی
