Term Content (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: content
fil: nilalaman

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan
