Term Content (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: content
fr: contenu

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Sort descending
fr: Trier par ordre décroissant

en: Sort ascending
fr: Trier par ordre croissant
