Term Content (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente
