Term Content (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: content
id: konten

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Sort descending
id: Urutkan turun

en: Sort ascending
id: Urutkan naik
