Term Content (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: content
it: contenuto

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Sort descending
it: Ordina in modo discendente

en: Sort ascending
it: Ordina in modo ascendente
