Term Content (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: content
ja: コンテンツ

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Sort descending
ja: 降順で並び替え

en: Sort ascending
ja: 昇順で並び替え
