Term Content (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: kontén

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng
