Term Content (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā
