Term Content (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр
