Term Content (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
