Term Content (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: content
nl: inhoud

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren
