Term Content (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: content
os: мидис

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
