Term Content (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: content
pl: zawartość

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco
