Term Content (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
