Term Content (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: content
tr: içerik

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Sort descending
tr: Azalan sıralama

en: Sort ascending
tr: Artan sıralama
