Term Content (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: content
uk: матеріал

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням
