Term Content (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
