Term Content (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име
