Term Content (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně
