Term Content (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם
