Term Content (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें
