Term Content (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
