Term Content (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: content
hu: tartalom

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Sort descending
hu: Csökkenő rendezés

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés
