Term Content (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: content
hy: պարունակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն
