Term Content (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: content
is: innihald

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save Changes
is: Vista breytingar
