Term Content (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: content
ka: კონტენტი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
